حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

10 مورد از بهترین مدل‌های انگشتر جواهر

آخرین بروزرسانی : 1402/07/27
بهترین مدل‌های انگشتر جواهر | جواهری عبدالهی
زمان مطالعه : 6 دقیقهتعداد بازدید : 201نویسنده : دسته بندی : آموزش, دانستنی‌های انگشتر جواهر, معرفی جواهرات

انگشتر های جواهر به عنوان یکی از محبوب ترین انواع اکسسوری بین افرادی که علاقمند به جواهرات هستند، همیشه حرف اول را زده است. انگشتر می تواند نماد عشق و تعهد باشد و هم چنین استایل شخصی فرد را نیز مشخص کند. طرح های متنوعی از انگشتر در بازار وجود دارند که انتخاب یک طرح متناسب با سلیقه و ترجیحات شما ممکن است چالش برانگیز در نظر گرفته شود. به همین خاطر در این مقاله 10 مورد از بهترین مدل‌های انگشتر جواهر محبوب از جواهری عبداللهی به شما معرفی می کنیم تا درباره آن ها بیشتر و بهتر بدانید.

 

10 مورد از بهترین مدل‌های انگشتر جواهر | جواهری عبدالهی

 

نکات مهم هنگام انتخاب بهترین مدل‌های انگشتر جواهر

ابتدا قبل از اینکه 10 طرح از بهترین انگشتر جواهر را بررسی کنیم بهتر است به نکاتی بپردازیم که در زمان انتخاب این انگشترها باید در نظر گرفت. توجه به این موارد می تواند برای انتخاب بهتر بسیار کمک کننده باشد. انگشترهای جواهر جزو جواهرات ترند ایران محسوب می‌شوند که در ادامه به بررسی عوامل تاثیرگذار در انتخاب آن‌ها می‌پردازیم:

نوع سنگ های استفاده شده

یکی از مهم ترین نکاتی که در انگشترهای جواهر باید به آن توجه کرد، انتخاب نوع سنگ است. سنگ های مختلف مانند الماس، برلیان، جواهر اشک، اورال، مارکیز، زمرد، اوپال و یاقوت برای انگشتر های جواهر وجود دارند که برای انتخاب باید توجه کرد که سنگ تقلبی برای انگشتر استفاده نشده باشد.

نوع فلز استفاده شده در بهترین مدل‌های انگشتر جواهر

از دیگر موارد مهمی که باید برای یک انگشتر در نظر گرفته شود، نوع فلزی است که انگشتر از آن ساخته شده است. طلا و نقره دو فلز رایج برای انگشترها هستند. البته آلیاژ های دیگر با استیل نیز ممکن است وجود داشته باشند که معمولا تقلبی در نظر گرفته می شوند. پلاتین نیز یک فلز گران بهای دیگر است که در انواع طرح های انگشتر جواهر دیده می شود.

 

نکات مهم هنگام انتخاب بهترین مدل‌های انگشتر جواهر | جواهری عبدالهی

 

جزئیات ساخت انگشتر

یکی دیگر از موارد مهمی که برای انتخاب بهترین طرح انگشتر به آن توجه می شود، بررسی جزئیات ساخت آن است. انگشترهای جواهر ممکن است طرح بندی های متفاوتی از نحوه قرار گیری سنگ ها کنار هم داشته باشند‌. هرچقدر این جزئیات دقیق و استاندارد رعایت شده باشد، کیفیت انگشتر جواهر انتخابی نیز بالاتر می رود. انگشتر های تقلبی معمولا توجه کمی به جزئیات آن ها شده و بی نظم هستند.

معرفی 10 مورد از بهترین مدل‌های انگشتر جواهر

حال که با نکات مهم هنگام انتخاب انگشترهای جواهر آشنا شدیم، بهتر است با خاطری آسوده به معرفی 10 طرح برتر در میان آن ها بپردازیم. در این صورت بهتر می توانیم درک کنیم که به چه دلیل این انگشتر ها به عنوان بهترین ها شناخته شده اند. همچنین می‌توانید جهت آشنایی بیشتر با زیباترین انگشترهای جواهر زنانه به بخش وبلاگ سایت ما مراجعه کنید.

انگشتر جواهر مارکیز

یکی از بهترین طرح های انگشتر جواهر نوع مارکیز بوده که یکی از گران بها ترین تراش های الماس در دنیا است. مشخصه این انگشترها یک سنگ قیمتی مارکیز شکل است که نوعی برش آن شبیه به شکل قایق یا چشم انجام می شود. برش مارکیز دارای انتهای نوک تیز و کناره های کشیده است که در هنگام پوشیدن جلوه ای منحصر به فرد و زیبا روی انگشت ایجاد می کند. البته می توان این برش را برای سنگ های قیمتی دیگر به غیر از الماس نیز انجام داد. انگشتر جواهر کد B3939 از جواهری عبداللهی نمونه ای بسیار زیبا از این طرح انگشتر جواهر است.

انگشتر جواهر باگت

این انگشتر یک جواهر خیره کننده است که به دلیل طراحی شیک و مدرن خود شناخته شده است. این انگشترها دارای یک سنگ قیمتی مستطیلی شکل به نام برش باگت هستند. برش باگت با وجوه صاف و پله مانند آن مشخص می شود که به موازات لبه های سنگ قرار گرفته و ظاهری زیبا و هندسی ایجاد را ایجاد می کند.

این برش معمولا برای الماس استفاده می شود، اما می توان آن را با سنگ های قیمتی دیگر مانند زمرد یا یاقوت کبود نیز مشاهده کرد. انگشتر جواهر کد B3239 در کلکسیون انگشترهای جواهری عبداللهی یکی از بهترین ها در زمینه برش باگت است.

انگشتر جواهر اوال یکی از بهترین مدل‌های انگشتر جواهر

از دیگر انواع 10 طرح از بهترین انگشتر جواهر، انگشتر جواهر اوال است. این انگشتر دارای یک سنگ قیمتی بیضی شکل است که به شکل صاف و کشیده تراشیده شده است. از این نوع برش هم اغلب برای الماس استفاده می شود، اما می توان آن را با سایر سنگ های قیمتی مانند یاقوت کبود، یاقوت یا زمرد نیز مشاهده کرد.

انگشتر جواهر قلب

بسیاری از افراد طرفدار طرح های قلبی هستند. باید بگوییم که این مدل نیز در بین 10 طرح از بهترین انگشتر جواهر وجود دارد. برش های قلبی شکل برای بیشتر سنگ های قیمتی یا غیر قیمتی استفاده می شوند. می توان آن ها را به صورت تکی یا با استفاده از انواع طرح های دیگر به کار برد.

انگشتر جواهر اشک

انگشتر جواهر قطره اشکی یا اشک که به آن انگشتر گلابی شکل نیز می گویند، یکی از طرح های جواهر گیرا و خاص است. این انگشترها همیشه دارای یک سنگ قیمتی هستند که به شکل قطره اشک تراشیده شده و یک طرف آن گرد و طرف دیگر نوک تیز است. برش اشک مانند هم زیبایی برش های گرد و هم شکوه برش های کشیده را با هم دارد. در بین کلکسیون انگشترهای جواهری عبداللهی انگشترجواهر کد B0240 نمونه ای بسیار زیبا و شکیل از برش اشک در نظر گرفته می شود. این برش هم برای انواع سنگ های قیمتی کاربرد دارد.

انگشتر جواهر اوپال

یکی از انواع طرح های انگشتر که هم مردانه و هم زنانه می توان آن را مشاهده کرد، اوپال است. انگشتر های جواهرات عقیق یا اوپال قطعاتی نفیس هستند که زیبایی خیره کننده سنگ های قیمتی عقیق را به نمایش می گذارند. اوپال ‌ها سنگ ‌های قیمتی منحصر به ‌فردی هستند که به خاطر ویژگی مسحورکننده رنگ‌ هایشان شناخته می ‌شوند.

این سنگ ها می‌ تواند شامل طیف‌ هایی از رنگ‌ ها مانند آبی، سبز، قرمز و زرد باشند. معمولا شکست نوری که در سنگ عقیق اتفاق می افتد آن را به یکی از زیباترین انواع طرح ها برای انگشتر تبدیل می کند. شما می توانید این سنگ را با فلزات مختلف مانند طلا یا نفره به کار ببرید یا اینکه آن را در کنار سنگ های قیمتی دیگر استفاده کنید. انگشتر جواهر کد B1424 نمونه بسیاری زیبایی از انگشتر اوپال زنانه است.

انگشتر جواهر زمرد یکی از بهترین مدل‌های انگشتر جواهر

زمرد نوعی سنگ قیمتی بریل است که به دلیل رنگ سبز زیبای خود شناخته شده که اغلب به عنوان یکی از بهترین انواع سنگ های قیمتی نفیس برای انگشترها در نظر گرفته می شود. رنگ زمرد به دلیل وجود کروم و وانادیوم در داخل سنگ است. درواقع رنگ سبز تند آن باعث شده است که برای جواهرات به شدت مورد توجه قرار گیرد و به نوعی نشان دهنده طبیعت باشد. سنگ زمرد را نیز می توان با دیگر انواع طرح  و سنگ های دیگر مورد استفاده قرار داد. فلزات محبوب برای زمرد، اغلب طلا و پلاتین است و معمولا از نقره کمتر برای این سنگ استفاده می شود.

 

انگشتر جواهر زمرد یکی از بهترین مدل‌های انگشتر جواهر | جواهری عبدالهی

 

انگشتر جواهر مالاکیت

در میان 10 طرح از بهترین انگشترهای جواهر مالاکیت نیز بسیار می درخشد. ممکن است نام این طرح را زیاد نشنیده باشید. اما در این قسمت اطلاعات کامل درباره آن را بیان می کنیم. مالاکیت یک ماده معدنی کربنات مس سبز است که به دلیل الگوهای نواری متمایز و رنگ سبز فوق العاده خود مشهور شده است. نقوش پیچیده درون سنگ، با چرخش ها و نوارهایی از سبز روشن تا تیره، جلوه ای مسحورکننده ایجاد می کند. مالاکیت اغلب با طبیعت مرتبط است و اعتقاد بر این است که دارای خواص درمانی بوده که آن را به یک انتخاب محبوب برای جواهرات تبدیل می کند.

این سنگ اغلب برای برجسته کردن الگوهای طبیعی آن برش و صیقل داده می شود و می توان آن را با فلزات مختلفی مانند نقره یا طلا ست کرد. با این حال، مالاکیت یک سنگ نسبتا نرم است. بنابراین برای جلوگیری از خراشیدگی یا آسیب رساندن به سطح، نیاز به مراقبت مداوم دارد. جواهری عبداللهی نمونه های زیبایی از این طرح انگشتر را مانند انگشتر جواهر کد B0522 برای شما آماده کرده است تا با طرح های زیبای آن بیشتر آشنا شوید.

انگشتر جواهر یاقوت سرخ جزو بهترین مدل‌های انگشتر جواهر

اگر قصد دارید یکی از طرح های عاشقانه انگشترهای جواهر را برای خود انتخاب کنید یا آن را هدیه دهید، انگشتر جواهر یاقوت سرخ می تواند یکی از زیباترین گزینه ها باشد. یاقوت ‌ها انواعی از کوراندوم معدنی هستند و به دلیل رنگ قرمز پررنگ خود که نماد عشق، اشتیاق و سرزندگی است، شناخته می‌ شوند. یاقوت‌ سرخ در طول تاریخ بسیارارزشمند بوده است و یکی از با ارزش ‌ترین سنگ ‌های قیمتی محسوب می ‌شود که اغلب سلطنتی و تجملی است.

 

انگشتر جواهر یاقوت سرخ جزو بهترین مدل‌های انگشتر جواهر | جواهری عبدالهی

 

انگشتر جواهر یاقوت کبود

مانند یاقوت سرخ، یاقوت کبود هم می تواند یکی از بهترین طرح های انگشتر جواهر را بسازد. یافوت کبود در رنگ های صورتی، زرد، سبز و حتی بی رنگ (معروف به یاقوت کبود سفید) نیز برای انگشتر مورد استفاده قرار می گیرد. می توان این رنگ از یاقوت را هم به تنهایی یا با استفاده از سنگ های قیمتی دیگر به کار برد.

بهترین طرح های انگشتر جواهر را از جواهری عبداللهی خریداری کنید

آشنایی با 10 طرح از بهترین انگشترهای جواهر می تواند برای بسیاری از افراد که نیاز به خرید انگشتر زیبا و منحصر به فرد برای خود یا به عنوان هدیه را دارند، یک راهنمای عالی برای خرید باشد. جواهری عبداللهی هم با انگشترهای جواهر بی نظیر خود مانند انگشتر جواهر مارکیز، انگشتر جواهر باگت و انگشتر جواهر اوپال می تواند بهترین طرح ها را در اختیار مشتریان گرامی قرار داده و بهترین کیفیت از انواع سنگ های جواهر قیمتی به همراه جزئیات ساخت در یک انگشتر را ارائه دهد. می توانید به راحتی خرید خود را از این سایت با اطمینان بالا انجام دهید.

دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
  • حجازی 15 شهریور 1402 / 17:49

    وقتی پول نیست ،باید نگاه کنی .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

شعب ارگ تجاری تجریش

شعب دنیای جواهر اقدسیه

شعبه پالادیم زعفزانیه